شاید شما قالبی رو در یک سرویسی وبلاگنویسی دیده باشید و دوست داشت باشید تا اون قالب رو برای وبلاگ خودتون اما در سرویس وبلاگنویسی دیگری رو وبلاگتون نصب کنید . اما نمونه ترجمه شده اون قالبی که دیدید رو نتونسته باشید توی اینترنت پیدا کنید و در واقع اصلا کسی اونو ترجمه نکرده باشه . ما قالب درخواستی شما رو از هر سیستم وبلاگنویسی به هر سیستم وبلاگنویسی ترجمه می کنیم .

اصلا شاید شما قالب یک سایت رو پسندیده باشید (قالب های رایگان آماده سایت) و دوست داشته باشید از اون قالب برای وبلاگ خودتون استفاده کنید اما ترجمه قالب بلد نیستید . ما کار ترجمه تمام و کمال اون قالب رو با کمترین هزینه براتون انجام میدیم . "فقط کافیه که سفارش بدید و منتظر بمونید تا ما نمونه قالب رو بهتون نشون بدیم ، اونوقت اگه خواستید بخرید یا اگه نخواستید نخرید "

مشاهده نمونه كارها

پلان ها مشخصات قیمت
پلان 1 ترجمه قالب از هر سیستمی به هر سیستم دیگر 10000 تومان

در هنگام ارسال سفارش حتما آدرس یا خود قالبی كه میخواید ترجمه بشه رو بفرستید .

پرداخت هزینه ترجمه قالب
برای پرداخت هزینه ، مبلغ مورد نظر را به حساب سپهر بانك صادرات به نام اسحق مافی به شماره حساب 0308063769003 واریز نمایید و سپس از طریق فرم زیر شماره قرمز رنگ موجود در رسید دریافتی از بانک + نام و نام خانوادگی + آدرس وبلاگ + آدرس ایمیل خود را برای ما از طریق فرم زیر ارسال کنید تا در اسرع وقت سفارش شما برایتان ارسال گردد .

شماره سپهر كارت : 6037691105502512

 

* لطفا تمام فیلدها را با دقت پر كنید *

 

 

نام و نام خانوادگی :

آدرس  سایت :

آدرس  ایمیل :

موضوع :

توضیحات :

 

  

 

 

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic