یكی از متداول ترین روش ها برای بالا بردن رنكینگ وب نزد موتورهای جستجو ، تبادل لینك با سایر سایت ها و وبلاگ هاست . به این ترتیب كه هر چقدر موتور جستجو بتواند لینك بیشتری از وب شما را در پهنای صفحات وب بیابد ، نمره بهتری به سایت یا وبلاگ شما میدهد . حال چه بهتر كه با سایت ها و وبلاگ هایی تبادل لینك كنید كه رنكینگ و جایگاه بهتری نسبت به وب شما نزد موتورهای جستجو دارند . بدین منظور سایت Dezin.ir آماده هر گونه تبادل لینك و بنر با سایت ها و وبلاگ های پربازدید شما عزیزان میباشد .

تبادل لینك : با تمامی سایت ها و وبلاگ هایی كه آمار بازدید آنها بالاتر از ۵۰۰ بازدید در روز میباشد ، تبادل لینك انجام می گیرد . بدین منظور كافیست ما را با نام "قالب رایگان وبلاگ" و با آدرس http://dezin.ir لینک کنید و سپس از طریق قسمت ارتباط با ما یا قسمت نظرات ، آدرس و عنوان لینک مورد نظرتان را برای ما ارسال کنید تا پس از بررسی ، لینک شما در سایت قرار گیرد .

تبادل بنر : با تمامی سایت ها و وبلاگ هایی كه آمار بازدید آنها بیشتر از ۱۰۰۰ بازدید در روز باشد ، تبادل بنر انجام می گیرد . ابعاد بنر ۴۶۸ (طول) * ۶۰ (عرض) بوده و جایگاه آن در تمامی صفحات سایت یا وبلاگ میباشد . بدین منظور كد زیر را در وبلاگ خود قرار داده و سپس از طریق قسمت ارتباط با ما ، كد بنر خود + آدرس وب را برای ما ارسال كنید تا پس از بررسی ، بنر شما در وبلاگ قرار گیرد .

موفق و پیروز باشید ، مدیر سایت

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic